«Миколай іде – миру несе»

Матеріал поданий без змін

Свято Святого Миколая в бібліотеці.

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію… Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес. Він допомагав усім християнам та багатьох людей зцілив: сліпим повернув зір, кульгавим – нормальну ходу, німим – мову. Багатьох у злиднях збагатив, голодним їжу подавав, кожному при будь-якій нужді був помічником і заступником, швидко з’являвся там, де був потрібний. Святий Миколай ходить і донині, допомагає та дарує добрим людям подарунки. Таку святкову історію розповідала завідувачка дитячого відділу КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради  Світлана Ілюшенко школярам 2- Б класу ОЗО Макарівського ліцею №2 (класний керівник Хавченко Н.В., директор Ковалінська О.А., бібліотекар Барановська Н.П.), під час літературного ранку «Миколай іде – миру несе». А  ще маленькі читачі відгадували цікаві новорічні загадки і вікторини,  які підготувала бібліотекар Катерина Климюк.

Діти написали листи Святому Миколаю із сокровенними бажаннями і кинули їх до чарівної скриньки. Хто з діток ще не написав листа Святому Миколаю, завітайте до бібліотеки і  надішліть свого листа.

Закінчився захід віршами та піснями, які підготувала класний керівник з маленькими учнями та піснею « Ой, у лузі червона калина», також дітки отримали святкові смаколики від Святого Миколая.

Хай кожне зимове свято приносить людям радість, задоволення, пізнання нового. Бажаємо усім нашим користувачам та їх родинам затишних свят, щастя, миру, перемоги та здоров’я!