Майстер-клас «Вишивальні шви»

Матеріал подано без змін

Майстер-клас «Вишивальні шви»

(З досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Напередодні Дня вишиванки учні 4 -А класу Макарівського ліцею №1 (вчитель Колозінська - Ковалевська О. В.) взяли участь у майстер - класі «Вишивальні шви», який провела Ірина Олексіївна Фокіна. Вишивати - це давня українська традиція, одна з найкрасивіших в світі.

З давніх часів українські дівчата, жінки створювали різноманітні візерунки, техніки вишивки, способи забарвлення ниток в різні кольори. Ці знання передавалися в родині з покоління в покоління .

Діти з цікавістю знайомились з історією української вишивки, з найпростішими вишивальними швами, розповідали про традиції вишивання в своїх родинах.

Вишивали ми квітку Соняшник – символ Сонця, праці й достатку, сили і добробуту. Соняшник – один із символів України, який символізує собою Батьківщину: як соняшник повертає за Сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї Вітчизни.

Також учні ознайомились з книжковою виставкою - інсталяцією «Вишивана моя Україна» та виставкою родинних вишиванок.

Було весело, пізнавально, креативно!

Щиро дякуємо Фокіній Ірині Олексіївні за надзвичайно цікаві майстер – класи.

Запрошуємо до нашої «Творчої майстерні» всіх, хто любить творити прекрасне.