Майстер - клас з миловаріння та презентація виставки виробів з мила Марини Рожковської

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Коли бібліотека наповнюється неймовірним ароматом квітів, то це означає, що відбувається магія. Вчора учні 4-А класу (вчитель Колозінська - Ковалевська О. В.) та 6 - Г класу (вчитель Мочернюк Я. М.) Макарівського ліцею №1 чаклували під час майстер- класу з виготовлення квітів, фрукті, казкових звірят з мила . Вироби виготовлені із спеціального мильного розчину з легким квітковим та фруктовим ароматом. Під час майстер-класу майстриня Марина Рожковська продемонструвала процес створення квітів, фруктів різних форм, поділилась порадами щодо підготовки форми до заливки.

А далі діти мали можливість створити вироби на свій смак.                                                                                                Для цього вони з допомогою майстрині різали та розігрівали мильну масу в мікрохвильовці, потім додавали фарби та  аромати у розтоплену мильну масу та вже наприкінці вливали її у формочки. Після того, як мило застигло, учасники його обережно виймали з форм та покривали глазур'ю.

Також Марина Павлівна розказала про можливі комбінації ароматів, про різноманіття виробів миловаріння, дала відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.

А з розповіді бібліотекаря діти дізналися цікаві факти з історії миловаріння в різних країнах світу та в Україні.

Майстер- клас дуже сподобався дітям, вони переконалися, що варити мило-це шалено захоплююче заняття.

Щиро дякуємо Марині Павлівні за надзвичайно чарівний майстер - клас.

Коли в нашій бібліотеці проходять  майстер-класи талановитих земляків - це завжди пізнавально, весело, креативно !

Запрошуємо на виставку чарівних мильних букетів Марини Рожковської - отримаєте  незабутню естетичну насолоду.