«Найскладніше пройти дорогу до себе: 75-річчу Миколи Махінчука присвячується»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) пропонує до уваги відвідувачів сайту, читачів різних вікових категорій, педагогів, бібліотечних спеціалістів, краєзнавців-дослідників та всіх, хто цікавиться історією України і Київщини, зокрема, біобібліографічні матеріали «Найскладніше пройти дорогу до себе: 75-річчу Миколи Махінчука присвячується».

В посібнику подається інформація та біобібліографічні матеріали про сучасного українського письменника, поета, краєзнавця з Володарського району Київської області Миколу Махінчука, якому 13 вересня 2019 року буде відзначатися 75-річний ювілей.

Його прозові твори дуже цікаві, краєзнавчі розвідки корисні і змістовні, а поезія - душевна, лірична, але може бути і гостропубліцистична.

Нагадуємо, що даний посібник (його електронну версію) розміщено для постійного зберігання та ознайомлення на нашому сайті за рубрикою «Видання бібліотеки» (2019 р.).