Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Обласні семінари, методичні дні, практикуми, тренінги

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела годину профудосконалення для працівників КЗ «Іванківська публічна бібліотека»

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяла участь в обласному заході на базі Державного архіву Київської області

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 29 липня 2021 року провела годину профудосконалення для працівників Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 22 липня 2021 року провела Методичний день для керівника та спеціалістів КЗ «Боярська публічна бібліотека» Боярської ТГ Київської області.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проводить години з профудосконалення для керівників та спеціалістів бібліотек територіальних громад Київської області.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 24 червня 2021 року відбувся 3-й, заключний, день обласного семінару за участю керівників публічних (центральних, базових, опорних) бібліотек територіальних громад Київської області.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 23 червня 2021 року пройшов другий день обласного семінару за участі керівників публічних бібліотек територіальних громад Київської області.

Детальніше...

На базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 22 червня 2021 року почався 3-денний обласний семінар для керівників публічних (центральних, базових опорних) бібліотек Київської області.

Детальніше...

10 червня 2021 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела Методичний день для керівників та спеціалістів КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради та Згурівської селищної бібліотеки.

Детальніше...

Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у семінарі "Зелена хвиля екочитання"

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяла участь в обласному семінарі-практикумі до 150-річчя Лесі Українки "Я в серці маю те, що не вмирає!"

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проводить години методичної і практичної допомоги для бібліотечних керівників і спеціалістів. 

Детальніше...

У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проведено День з профудосконалення для керівників бібліотек

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела Методичний день для бібліотечних працівників  Бориспільської МЦБС Київської області

Детальніше...

6 червня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проведено обласний семінар за темою: "Сучасна бібліотека: моделювання бібліотечного обслуговування читачів різних вікових категорій" за участю завідувачів відділів обслуговування центральних районних, міських бібліотек районних, міських централізованих бібліотечних систем Київської області.

Детальніше...

23 травня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проведено обласний тренінг за темою:"Інструменти та формат роботи з місцевими громадами" для директорів ЦБС, завідувачів  публічними та міськими і сільськими бібліотеками  Об'єднаних територіальних громад  Київської області

Детальніше...

Обласний семінар за участю директорів, методистів районних і міських централізованих бібліотечних систем та завідувачів базових бібліотек Об'єднаних територіальних громад Київської області за темою: "Методична служба: індикатор та імпульс інноваційної культури в умовах децентралізації"

Детальніше...

Обласний тематичний тренінг "Професійний імідж бібліотекарів".

Детальніше...

3 липня 2018 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела обласний семінар за темою: "Традиційні та інноваційні послуги сучасної бібліотеки в обслуговуванні читачів різних вікових категорій".

Детальніше...

"Бібліотека та місцева громада: співпраця з позицій спільних інтересів" : тематичний тренінг у КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Детальніше...