Запрошуємо Вас прийняти участь у 2-х вебінарах для бібліотек міських, районних, сільських ОТГ

Шановні бібліотекарі Київщини, ГО «Молодіжна Альтернатива» (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  (097) 280 8488), запрошує Вас прийняти участь у 2-х вебінарах для бібліотек міських, районних, сільських ОТГ (тих що отримали куточки ЄС в 2019 і у них можливо є питання щодо реєстрації тощо та тих будуть отримувати/отримали в 2020), щоб надати більше інформації про проєкт «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва», європейські програми, створення куточків ЄС, реєстрацію на сайті Євроквіз, можливості Євровікторини, мережі ЄС а співпрацю з ними тощо.

Для запрошення учасників просимо Вас розповсюдити цю інформацію серед бібліотек, що входять в вашу мережу.

Реєстрація на вебінари за  посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRIYwRFihXNR7pfGQqhAdDIqzglpVtoitbXylAkNXn4-v4hQ/viewform

МИ зі свого боку так само надішлемо їм лист від себе.

Друзі, у нас новини для бібліотек. Ми пропонуємо Вам отримати нові знання та інформацію про можливості для бібліотек в  рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для ідей та юнацтва». Ми запрошуємо бібліотеки для дітей та юнацтва України на вебінари.

На вебінарах, які ми назвали «ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва України», будемо говорити про:

Ø проєкт «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва» та інші проєкти ЄС в Україні і про те як до них долучитися бібліотекам;

Ø про «куточок ЄС» в бібліотеках та інформаційно-методичні матеріали які в нього входять;

Ø про співпрацю бібліотек з мережами ЄС в Україні, можливості впровадження спільних проектів;

Ø про перспективи для бібліотек від використання можливостей порталу euroquiz.org.ua.

Учасники/ці, які візьмуть участь у двох вебінарах отримають електронні сертифікати та всі матеріали (презентації, відео тощо) , які було використано під час заходу.

Не пропустіть:

2 квітня 2020 року о 11:00

3 квітня 2020 року о 11:00

Спікери: Денис Черніков, Людмила Кудіна

Планується участь дипломатів від Представництва ЄС в Україні

Реєстрація на вебінари за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRIYwRFihXNR7pfGQqhAdDIqzglpVtoitbXylAkNXn4-v4hQ/viewform

Після реєстрації ви отримаєте на ваш імейл код доступу

План вебінарів:

2 квітня 2020 Вебінар «Проект ЄС для бібліотек для дітей та юнацтва України, створення куточків ЄС в бібліотеках»

Мета, завдання, план реалізації проєкту для бібліотек від Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва»

Дистанційна комунікація та її можливості

«Куточок ЄС» в бібліотеках та інформаційно-методичні матеріали які в нього входять. Успішні приклади створення куточків та їх популяризація