120 років з дня народження письменниці Наталі Забіли

Маленькі українські читачі добре знають творчість письменниці Наталі Забіли. 5 березня минає 120 років з дня народження цієї талановитої українки. Її «Ясоччина книжка» досі перевидається, хоч вперше побачила світ ще у 1934 році. Критики називали цю жінку «письменницею усього живого на землі». Авторка понад  200 книг, які вийшли накладом більше 5 мільйонів примірників. Вона стала першою лауреаткою літературної премії імені Лесі Українки. Написані авторкою вірші, повісті, оповідання, казки, п’єси, драматичні поеми із задоволенням читає не одне покоління дітей. Письменниця про складне розповідає просто, зрозуміло змальовує світ природи і значимість речей, лірично і весело описує пригоди своїх персонажів, пояснює поняття добра і зла, вчить правил поведінки, ненав’язливо виховуючи кращі людські якості у малят і старших дітей.  Її казки беруть витоки з невичерпної криниці народної творчості, вони розкривають дітям новий світ, де реальність гармонійно зливається з казковістю, світ, який спонукає до роздумів, до вболівань за чиюсь долю.

Запрошуємо завітати до Київської обласної бібліотеки для дітей та познайомитись з творчістю Наталії Забіли