«Київщина. Культурні втрати в наслідок російської агресії»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і пропонує до уваги інформаційні матеріали «Київщина. Культурні втрати в наслідок російської агресії». Матеріали підготовлено спеціалістами бібліотеки до річниці визволення Київської області від рашиських загарбників. Вміщено інформацію про зруйновані або пошкоджені об’єкти культурної спадщини на Київщині, які зафіксовані Міністерством культури та інформаційної політики України станом на 25 лютого 2023 року.

Опрацьовані матеріали взяті з мережі Internet та інших різноманітних відкритих джерел інформації.

Перегляд