Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Макс Бралльє «Останні підлітки на Землі»

 

Привіт, друзі! Давайте познайомимося  з серією книг «Останні підлітки на Землі» американського письменника – Макса Бралльє.

Письменницька кар'єра Макса розпочалася у 2007 році з виходу книги «Причини курити», в якій автор із гумором ділився простими порадами про те, як позбутися згубної звички. У 2014 році, під псевдонімом Джек Чеберт, письменник випустив свою першу книгу для дітей, яка започаткувала серію «Школа Жуткінса», а через два роки створив графічний роман «Poptropica». У 2015 році вийшла перша частина найбільш відомого циклу фантастичних романів «Останні підлітки на землі», який став бестселером за версією New York Times та був екранізований.

 

Бралльє Макс Останні підлітки на Землі / Макс Бралльє. – Харків : Ранок, 2020. – 240 с. («Останні підлітки на Землі»)

 

Джек Салліван — підліток у постапокаліптичному світі. Відтепер його орієнтири в житті змінилися: треба вижити. Прикінчити купу зомбі, монстрів та найголовнішого ворога — Бларга. Але щоб не закралися сумніви в героїзмі, Джек складає список подвигів. Поміж різних пришелепуватих ідей, є і серйозні! Знайти свого найкращого і єдиного друга Квінта та врятувати Джун дель Торо, яка, можливо, терпіти не може самого Джека Саллівана. Але яка різниця, адже йому вона неабияк подобається…

 

 

Бралльє Макс Останні підлітки на Землі і парад зомбі / Макс Бралльє. – Харків : Ранок, 2020. –304 с. («Останні підлітки на Землі»)

 

Майже всі зомбі зникли з вулиць Вейкфілда, а таємнича постать йде назирці за Джеком та його друзями. Ба більше, одного дня вони чують жахливий вереск! Хто його видає та чому він манить до себе зомбі, немов гіпнозом?

 

 

 

Бралльє Макс Останні підлітки на Землі і Король Жахів / Макс Бралльє. – Харків : Ранок, 2020. –272 с. («Останні підлітки на Землі»)

 

У постапокаліптичному світі Вейкфілда починають відбуватися неймовірні речі. І вони ще більш немислимі, ніж поява монстрів та зомбі. Режокх Прадавній, Руйнівник Світів не полишає свої спроби захопити Землю. Але Джек Салліван та його друзі стоять на сторожі. Заради перемоги добра вони навіть зближуються з монстрами. Діти ще не знають, що серед монстрів є зрадник — приспішник Режокха. І він уже використовує всіх для здійснення своїх темних справ.

 

Бралльє Макс Останні підлітки на Землі і Космічний Безмір / Макс Бралльє. – Харків : Ранок, 2020. – 272 с. с. («Останні підлітки на Землі»)

 

Перша зима після Апокаліпсиса. Для Джека і його приятелів наступає пора катапульти на санях, грандіозних снігових баталій та святкування Різдва. Але зимова казка стає моторошною, коли лиходійка вдирається на їхню територію. І ця лиходійка — дівчисько Іві Снарк. У першій битві вона здобуває Луїсвільський різак. Джек будь-що-будь поверне його назад. Але це буде не легко. Які випробування чатують на друзів, та для втілення яких планів Іві Снарк знадобився Луїсвільський різак?

 

 Бралльє Макс Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок / Макс Бралльє. – Харків : Ранок, 2020. – 304 с. («Останні підлітки на Землі»)

 

З початку зими підліткам ледь-ледь вдалося вижити, особливо Дірку. Однак та пригода неабияк позначилася на хлопцеві. Тепер в його голові постійний шквал думок зомбі! Чи зможе Дірк угамувати це, бо Джека турбує стан друга. Крім того, в постапокаліптичного героя з’явилося нове непорозуміння з власною зброєю — Луїсвільським різаком! Клинок, набувши великою сили, розжарюється в руці. Тепер Джек має знайти спосіб втримувати Різак і приручити його силу! Бо, хай там як, а Режокх Прадавній не чекатиме слушної години