«Пам'яті загиблих Героїв України. Київщина. Вічна Слава!»

6 грудня – День Збройних Сил України. Українська армія – сила і гордість нашої держави. Ми вдячні їм за мужність, витривалість, патріотизм, за те, що ціною власного життя вони рішуче боронять кордони України та захищають її інтереси, роблять все можливе, щоб ми жили в мирній, вільній і по-справжньому європейській країні.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує вашій увазі біобібліографічний покажчик «Пам'яті загиблих Героїв України. Київщина. Вічна Слава!» в серії «Захисники України. ХХІ сторіччя». Ця скромна праця КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» є даниною світлій пам'яті  земляків – Героїв України Київщини, уславленням їхньої виняткової особистої мужності, героїзму та самопожертви.

Будьмо гідними великої справи Героїв України!

Вічна пам'ять Героям! Слава Україні! – Героям Слава!

Перегляд