День Державного Герба України

Напередодні Дня Державного Герба України, наші маленькі митці в Арт-студії дитячої творчості занурилися у чарівний світ українських легенд та символів.

Одна з легенд про виникнення тризуба перетворилася на магію кольору та форми! За допомогою різноманітних технік наші маленькі художники створили свої власні тризуби — символи сили, гордості та незламності.

Нехай ці маленькі шедеври стануть світлим втіленням духу нації, та нехай їхнє творіння буде підказкою для нас усіх, що велич України — це в першу чергу велич її душі та творчого потенціалу!

У кожному малюнку та кожному штриху ми знаходимо віру у майбутнє, любов до рідної землі та повагу до спадщини наших предків! Нехай живе Україна та її символи, що зберігають нашу історію та об'єднують нас у незламній єдності! ✨