Українські героїні

Сьогодні, у день всесвітнього відзначення жінок, ми вітаємо найчарівнішу половину нашої планети - сильних, ніжних, надихаючих жінок! Вони - ті, хто творить історію своїми діями, своїм талантом, своєю мудрістю.

Київська обласна бібліотека для дітей приєднується до привітань і пропонує вам зануритися у світ українських героїнь, чиї історії вразять ваші серця і залишать незабутні враження. Відвідайте наші полиці та відкрийте для себе книги про видатних українок, які своїм талантом, наполегливістю та відданістю продовжують творити історію України!

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений натхненням та новими здобутками. Від щирого серця бажаємо вам радості, любові та невичерпного джерела творчості!