«Україна – Мрія!»

Друзі, запрошуємо вас долучитися до надзвичайно важливої та значущої ініціативи - Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна – Мрія!».

У цьому році ми відзначаємо 10-ту роковину початку російсько-української війни, і це час, коли ми хочемо нагадати про важливість мрій, творчості та надії. В рамках проєкту «10 тисяч мрій для звільнених територій» та Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ми запрошуємо маленьких українців поділитися своїми творчими задумами та ідеями про майбутнє.

Нехай ваша уява створює красу та позитивні емоції! Ви маєте можливість не лише виразити себе через малюнок, оповідання або вірш, а й стати частиною великого руху мрійників, які прагнуть покращити наше суспільство!

Переможці конкурсу отримають подарунки та відзнаки від Героя України, генерала Валерія Залужного.

Приєднуйтесь до нас, разом ми зможемо зробити нашу країну краще!

Більше інформації про умови участі та призи за посиланням

Бажаємо успіхів та творчих здобутків!