Відеофільм "Від Врадіївки і Революції Гідності до "Оди Радості"

Запрошуємо Вас на сайт нашої бібліотеки переглянути відеофільм "Від Врадіївки і Революції Гідності до "Оди Радості". Відеофільм створено творчим колективом Київської обласної бібліотеки для дітей на основі достовірних історичних подій, що відбулися і продовжують відбуватися в Україні протягом 2012-2015 років.

Цей фільм є нашим бібліотечним вкладом у захист Незалежної України від російської агресії, а також має на меті сприяння зростанню патріотично-духовної свідомості людей різних поколінь, що проживають в Україні, вихованню у дітей і молоді Українського патріотизму, любові до своєї Батьківщини – України.

Цей відеофільм спонукає кожного, хто любить Україну, зробити самостійний свідомий вибір, за яку Україну боротися і, в якій Україні належить жити майбутнім поколінням людей: у Врадіївці, яка була зразком сваволі і, де народ піднявся на захист своїх прав, або жити в Україні – цивілізованій, дійсно незалежній, демократичній, економічно розвиненій, Європейській країні. Також, створенням даного фільму та всією своєю діяльністю, наша бібліотека демонструє та підкреслює важливо-унікальну роль і місце будь-якої бібліотеки у формуванні національно-свідомої, гармонійно розвинутої особистості і, особливо, велике значення бібліотек у даній інформаційній війні за незалежність України.