Цикл заходів «Літо з книгою»

29 травня в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), в рамках циклу заходів «Літо з книгою», пройшла зустріч з відомою українською дитячою письменницею  Марією Морозенко, членом Національної спілки письменників, головою творчого об'єднання дитячих письменників України, лауреатом Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки.

На зустріч прийшли читачі-учні 5-6 класів київської школи-гімназії №136. Невимушена атмосфера свята: презентація книг авторки; веселі конкурси; змістовна бесіда; питання і відповіді; спонтанні театралізовані сценки за творами письменниці - і час сплинув непомітно.

Захід проводився в два етапи: о 10-тій та о 12-тій годині. Так-що, в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбувся справжній читацький марафон з Марією Морозенко.

Щиро дякуємо Марії Миколаївні та представнику видавничого центру "Академія" Анні Бідун за зустріч і маємо надію на подальшу плідну співпрацю.

На фото: читачі-учні 6-х класів гімназії № 136 Дніпровського району м. Києва

На фото: читачі-учні 5-х класів гімназії № 136 Дніпровського району м. Києва