Книжковий Арсенал 2018. Участь працівників КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

31 травня 2018 року працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко) відвідали VIII-й Книжковий Арсенал, головна тема якого "Проект майбутнього". Фестиваль проходить з 30 травня по 3 червня вже традиційно у Мистецькому Арсеналі. Понад 150 видавництв, близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країни світу беруть участь у найголовнішій книжковій події року, яка об`єднує літературу та мистецтво. В рамках заходів, які відбувалися 31 травня, працівники бібліотеки взяли участь у "видавничому сніданку", який організувало видавництво "Наш формат", що спеціалізується на виданні нон-фікшн літератури: бізнес, економіка, психологія, мотиваційна література, біографія та мемуари. Спецпроекти, захоплюючі дискусії, презентації, художня та спеціалізована інклюзивна література, читання, цікаві лекції, творчі зустрічі, діалоги і спілкування з письменниками, благодійні проекти, автограф-сесії та велика кількість нових книг на всі смаки – все це Книжковий Арсенал 2018. Вперше на Книжковому арсеналі секція "Дитяча література" представлена окремою зоною, тема якої "Дім". В рамках дитячої програми видавництва представляють нові книги, автори проводять спільні читання з дітьми та батьками, організатори проводять майстер-класи, ігри, зустрічі з ілюстраторами дитячих книг. Кожного дня тривають обговорення, яка книга цікава дітям та яку книгу вони візьмуть із собою в завтрашній день, адже дитяча книга – це не просто гарна книга, це ще й інтерактивна книга. В рамках дитячої програми експонується унікальна колекція книжок-картинок "Мовчазні книжки" Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, яка представлена за підтримки Посольства Швеції. Цього дня відбулася презентація проекту "Участь бібліотек у досягненні Цілей Сталого Розвитку ООН до 2030 року", організований Українською Бібліотечною Асоціацією.

Виставка-ярмарок в рамках Книжкового Арсеналу 2018 – це знайомство з новими книгами. Для бібліотеки це важливо. Адже це розширення кола читачів та друзів бібліотеки, спілкування з письменниками та видавцями, зустрічі з колегами!

Текст Н. В. Острікової, завідувача відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи

Фото К. Ю. Кіслєнкової, провідного бібліографа.