«Найстрашніше - проґавити прекрасне!»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) відділом естетичного виховання презентовано чергову сторінку Мистецького календаря «Найстрашніше - проґавити прекрасне!», присвячену 95-ій річниці (9 січня) від дня народження Сергія Йосиповича Параджанова (1924-1990) - українського і вірменського кінорежисера, народного артиста України (з 1990), лауреата Державної премії України ім. Т. Шевченка (1991, посмертно). У даній викладці представлена література, яка відкриває радісні, гіркі, а часом трагічні сторінки життя геніального режисера, чия творчість впродовж двох десятиліть була пов’язана з Україною.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки ознайомитися з виданнями, які представляють унікальні архівні матеріали, що розповідають про драматичний перебіг його долі; листи Сергія Параджанова до рідних і друзів з таборів; фотоматеріали, репродукції картин, малюнки, колажі та спогади людей, які близько знали талановитого митця, що став гордістю українського поетичного кіно і всього світового кіномистецтва.