Дякуємо за дарунок!

Гарний книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» від Національної бібліотеки України для дітей, а саме: збірник "Творчі канікули-2018", який містить кращі роботи учасників однойменного Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу та альбом "Сторінками книг Чингіза Айтматова", який містить роботи однойменного учасників Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків. У зазначені видання увійшли роботи переможців читачів-дітей бібліотек Київської області.

Дирекція, колектив та читачі  КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор Зніщенко М. П.) завжди вдячні всім своїм дарувальникам і, зокрема.

Ваші книги займуть своє гідне місце на книжкових полицях бібліотеки.