Надходження літератури за ДП «Поповнення бібліотечних фондів»

До КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М.П.Зніщенко), продовжує надходити література за ДП «Поповнення бібліотечних фондів», що реалізується у 2019 році. Вже отримано книги від видавництв: ТзОВ "Видавнича група "КМ-БУКС" (52 прим.), ДП "КК "Клуб сімейного дозвілля" (2505 прим.), ТОВ "Час майстрів" (52 прим.), ТОВ "Видавництво імені Соломії Павличко "Основи" (104 прим.), ТОВ "Видавничий дім "Стилос" (104 прим.), ТзОВ «Видавництво «Урбіно» (364 прим.), ДП Видавництво Верховної Ради України (Парламентське видавництво) (231 прим.) ТзОВ «Форс України» (488 прим.), ТОВ «Видавничо-поліграфічний комбінат «Варпатська вежа» (53 прим.), ТзОВ «Агенція «Іріо» (261 прим.), ПП «Рідна мова» (243 прим.), ТОВ «УКРАЇНСЬКА ПРЕС-ГРУПА» (52 прим.), ТОВ ФІРМА «АНТОЛОГІЯ» (104 прим.), ДП «Спеціалізоване видавництво «Либідь» (53 прим.), ТзОВ «Видавництво Анетти Антоненко» (264 прим.), ТОВ «СИЦИЯ» (156 прим.), ПП «Видавничий дім «Школа» (471 прим.)

На фото: Працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримують літературу за Державною програмою 2019 року для бібліотек Київської області.