Зустріч з провідними спеціалістами Київського обласного управління юстиції

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор: М. П. Зніщенко) 2 жовтня відбулася змістовна зустріч читачів молодшого шкільного віку (ЗОШ № 182, 4-В клас, класний керівник: Левченко О. Ф., шкільний бібліотекар: Щербініна Н. М.) з провідними спеціалістами Київського обласного управління юстиції Вікторією Дзябко та Людмилою Крамар.

Мова йшла про права дитини та попередження різних видів булінгу.

Живе спілкування, відео-презентація теми, правові ігри, домашнє завдання (розмальовки) на тему зустрічі - були цікавими, корисними і пізнавальними.

Завідувач довідкого-бібліографічного відділу КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" Катерина Кіслєнкова представила присутнім правовий ресурс бібліотеки "Я - дитина! Я - особистість!" і ознайомила з методикою користування та змістовним його наповненням.

Зустріч пройшла цікаво для всіх сторін: і для читачів, і для юристів, і для бібліотеки.