«Наша слава, наша гордість»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках циклу заходів «Завжди на захисті країни», у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів оформлено книжково-ілюстративну виставку-інсталяцію «Наша слава, наша гордість» присвячену величному святу для кожного громадянина: Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України.

Про славетних козаків, гетьманів та український народ козацької доби іде мова в представленій літературі.

Не випадково свято українського козацтва співпадає з Днем захисників і захисниць України. На виставці експонуються матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів. Доповнюють виставку зразки порцеляни, у відповідності до теми, та народні і державні символи.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щиро вітає зі святом і запрошує на світлини до бібліотеки.