"Детективні та шпигунські пристрасті" - з досвіду роботи Дівичківського ОТГ, село Ковалин

Рандеву з книгою "Детективні та шпигунські пристрасті" (діти розгадували ребуси, малювали малюнки, давали відповіді на питання- вікторина, фотосесія з героями детективів, проводили гру "Відгадай героя")

Дитячий детектив — один із найбагатших та найрізноманітніших жанрів, який приваблює юних читачів не лише таємницею, яку потрібно розгадати. Юні персонажі самостійно ведуть розслідування й викривають злочинців, часто перевершуючи в цьому поліцію. Книги-детективи приховують в собі безліч таємниць, які занурюють читача в світ інтригуючих подій. Дитячі детективи сповнені не тільки цікавими історіями, розслідуваннями і інтригами. Володіючи інформацією про різні сфери людської діяльності, вони вчать дітей рішуче долати перешкоди, розвивають логічне мислення і сприяють концентрації уваги. Ці історії містять в собі багату уяву письменників та істотно розширюють світогляд. Крім позитивного впливу на розвиток, детективні історії вчать дітей бути спостережливими і обережними в повсякденному житті. Багатьох приваблює містична атмосфера, інші відзначають для себе харизматичних головних героїв, а для останніх неймовірно важлива заплутана справа. Дитячі детективи українською мовою допоможуть розширити словниковий запас і збагатять мову дитини.

Задорожна Любов