Музичний вечір до зимових свят «Різдвяний настрій»

Напередодні різдвяних свят  в КЗ «Публічна бібліотека» Вишнівської міської ради відбувся чудовий захід - музичний вечір до зимових свят «Різдвяний настрій». В  святі взяли участь учасники розмовного клубу «Ми разом»,  ВПО, мешканці Вишневої міської територіальної громади. Музичний вечір підготувала викладачка по класу фортепіано Вишнівської ДШМ Олена Миколаївна Подхалюзіна. В концерті взяли участь її учні – Ольга Цирюльнікова, Марія Колот та викладачка з хору Лоліта Павлівна Семерня.

В теплій та затишній атмосфері гості вечора слухали та співали разом українські колядки та щедрівки, такі як «Нова радість», «Ой, сивая тая зозуленька», «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», "Дзень-дзелень". Додали різнобарвності та колориту заходу різдвяні пісні інших країн - «Тиха ніч, свята ніч», Jingle Bell, The First Noel, We wish you a merry Christmas, Jingle Bell Rock.

На честь дня Святого Миколая звучали такі пісні – «Святий Миколай» В. Жорняка, колядка «Ой, хто, хто Миколая любить». А пісня Л. Горової «Пісня про Миколая» у виконанні Лоліти Семерня дуже припала до душі слухачам.

Ведуча знайомила всіх з історією кожного твору, який звучав у цьому концерті.

Завершився захід музичним подарунком від ініціаторки заходу Олени Подхалюзіної,  активною учасницею розмовного клубу – піснею «Ой у лузі червона калина».

Всі гості заходу отримали незабутня емоції та  солодкі подарунки від Святого Миколая.

Оксана Бабич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.