Поетичний зорепад «Чарівна скарбничка казок від Наталії Забіли»

Матеріал подано без змін

Поетичний зорепад «Чарівна скарбничка казок від Наталії Забіли»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

7 березня 2023 року у Баришівській бібліотеці для дітей Баришвської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено поетичний зорепад «Чарівна скарбничка казок від Наталі Забіли» (до 120-річчя від дня народження), на який завітали читачі-учні  2-Б класу ОЗО «Баришівський ліцей» разом з вчителем Аліною Антоховою .

Провідний бібліотекар, Юлія Гранько, розповіла дітям про дитинство та творчий шлях письменниці, про книги та твори, які вона написала. Із задоволенням  читачі прослухали віршоване оповідання «Про маленьку мавпу» і оповідання зі збірки «Ясоччина книжка», подивилися дві відео-казки Наталі Забіли «Петрик і зайчик» і «Зайчик Вихваляйчик». А ще діти по черзі читали вірш із великої збірки творів Наталі Забіли «Хороша погода».

Присутні познайомилися з  книжковою виставкою: «Наталя Забіла-майстриня дитячої казки».

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС