"Живе в народі Шевченкове слово"

(до 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка)

( З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області)

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство. До славної когорти таких людей належить і Великий Кобзар українського народу – Тарас Григорович Шевченко. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. «Історія мого життя, - писав поет, - становить частинку історії моєї Батьківщини".

Віддаючи шану пам’яті геніального сина України,  в бібліотеці села Новосілки розгорнута книжкова виставка "Живе в народі Шевченкове слово", на якій представлені твори Т.Г. Шевченка, література, присвячена його життю і творчості. А також, користувачі бібліотеки : Бєльський Павло, Галинська Наталія, Мазуренко Євгенія, Корнієнко Роман, Суниця Світлана  та інші взяли участь у читанні поетичних творів  Великого Кобзаря "І лине над землею Шевченкове слово".

Тарас Шевченко  став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надихає, надає сили і снаги українцям в боротьбі з ворогом за свободу, волю і щасливе майбуття для України.

За нами перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Олена Сурга