«Космічний готель «Україна»

Гарний книжковий подарунок отримали читачі  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» від ПП «Третя Планета»

Щороку в Україні відбувається конкурс дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge. У 2022 році організатори звернулися до австралійської письменниці Джейд Метр із пропозицією перекласти деякі з її космічних казок українською, але авторка запропонувала написати казку саме для дітей з України.

Книжка «Космічний готель «Україна» має на меті підтримати українських дітей, а ще повернути слову ракета його єдине правильне, мирне значення.

Казка про хлопчика Миро, який відкриває для себе неосяжний космос. У цій історії Всесвіт – це місце, де збуваються дитячі мрії. А космічний готель – це безпечний та мирний простір, куди діти з України та всього світу приходять, щоб здійснювати найсміливіші бажання. Це надихаюча історія для маленьких мрійників, проілюстрована ними ж.

В Україні книга вийшла двома мовами. До видання увійшло 427 малюнків дітей з усієї України.

Щиро дякуємо за надісланий примірник книги.