Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Карло Карзан

«У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід»

М. Гафурі

Сьогодні в нашій добірці літератури книги автора Карло Карзана.

Книги серії «Думай як» навчать юних читачів думати, аналізувати, використовувати свій розум на всі 100%.

Буде цікаво та весело!

Карзан, К. Думай як Леонардо да Вінчі / Карло Карзан, С. Скалько ; пер. з італ. Л. М. Михайлова ; худож. І. Фульгезу. Харків : Вид-во «Ранок», 2020. 96 с.

Леонардо да Вінчі визнаний геній усіх часів. Він досяг успіху в науці, живописі, музиці і навіть кулінарії! Автори цієї книги дослідили біографію та рукописи Леонардо, щоб з’ясувати: як працював мозок майстра. Їхні спостереження супроводжують корисні поради та цікаві завдання, що допоможуть кожному навчитися думати, як флорентійський геній.

Карзан, К. Думай як Шерлок Голмс / Карло Карзан, С. Скалько ; пер. з італ. Л. М. Михайлова ; худож. І. Фульгезу. Харків : Вид-во «Ранок», 2020. 96 с.

Шерлок Голмс вже давно припинив бути просто персонажем з книги.

Він взірець логіки, кмітливості та впевненості у собі. Автори цієї книги проаналізували твори Артура Конан Дойла, щоб з’ясувати як працює мозок Шерлока Голмса.