Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Київщина. Дізнайся більше : фотоальбом

Забудеш рідний край − твоє всохне коріння.

П.Тичина

В сьогоднішньому нашому краєзнавчому огляді літератури - фотоальбом присвячений Київщині.

Живі фото змінюють уявлення про традиційне збереження спогадів. Тепер кожна цікава для вас локація буде оживати прямо на сторінках, все що для цього потрібно – це завантажити додаток у Ваш смартфон і насолоджуватись чудовою подорожжю.

Київщина. Дізнайся більше : фотоальбом. – Київ : Саміт - Книга, 2021. − 80 с. (Дізнайся більше)

Фотоальбом «Київщина. Дізнайся більше» – це симбіоз традиційного фотоальбому з останніми досягненнями цифрових технологій. Живі фото змінюють уявлення про  традиційне збереження спогадів. Тепер кожна цікава для вас локація буде оживати прямо на сторінках. Інформативна та чудово ілюстрована книга розповідає про найкращі куточки Київської області. Це видання відкриє для вас красу краю та обов’язково підштовхне до подорожей.