Книги для бібліотек Київщини

В Міжнародний день дарування книг, за сприяння директора Департаменту культури та туризму КОВА  Анни КУЦЕНКО та Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, Київська обласна бібліотека для дітей отримала книги для бібліотек Київщини, які розширять можливості доступу населення до якісних книжкових матеріалів.

Це є важливим кроком на шляху до збагачення культурного простору нашої області. Дарування книг для бібліотек Київщини відображає не лише підтримку розвитку освіти та культури серед дітей, але й сприяє підвищенню доступності культурних ресурсів для кожного мешканця регіону. Така ініціатива є важливою для того, щоб зробити книги та знання більш доступними для всіх шанувальників літератури, незалежно від їхнього соціального статусу чи місця проживання. Вона також спонукає до розширення культурного обміну та співпраці між різними культурними установами, що є важливою складовою будівництва толерантного та розуміючого суспільства.