Творча зустріч-знайомство з Віктором Андрієнком

20 лютого в Київській обласній бібліотеці для дітей сталася подія, яка заворожила кожного присутнього! Шестикласники столичної гімназії мали можливість зустрітися з видатним українським творцем – актором, режисером театру та кіно, сценаристом, письменником і продюсером, Віктором Андрієнком!

Андрієнко презентував свою нову книгу «Легенди Чарівнолісся», і це була справжня подорож у світ фантазії та пригод!✨Він ділився своїм досвідом, відкрив таємниці створення власних світів.

Всі залишився в повному захваті від цієї зустрічі! Діти з великим зацікавленням слухали, задавали запитання та навіть отримали автографи.

Це була не лише зустріч, а справжня інспірація та натхнення для всіх присутніх!

Дякуємо Віктору Андрієнку за надзвичайну можливість поділитися своїм талантом та досвідом з молодими шанувальниками мистецтва.