День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Щорічно 26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який був запроваджений Указом Президента України. З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, у Київській обласній бібліотеці для дітей розгорнуто книжкову викладку «26 лютого – День початку кримського спротиву».

Крим не мовчить і до сьогодні продовжує виступати проти війни після десяти років окупації. Наразі спротив триває по всій країні. Опір та боротьбу здійснюють наші Збройні Сили, урядові структури, кожен громадянин України!

Сьогодні ми даємо потужну відсіч ворогу, спротив триває!

Слава Україні! Героям слава!