Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - серія «Зворушливі книжки»

Сьогодні в нашій добірці літератури книги з серії «Зворушливі книжки» українських письменників: Геннадія Меламеда «Найкращий татусь», Єви Сольської «Їжачок і кленовий листок», «Кошеня і сонечко».

Меламед, Г. Найкращий татусь / Геннадій Меламед ; худож. Н. Стешенко ; дизайн Р. О. Горєлова. – Харків : Вид-во «Ранок», 2020. – 36 с.

Ця історія про маленького Єнотика Євгенка, який був неймовірно щасливий, адже тато пообіцяв йому піти рибалити! На справжню риболовлю, вже завтра! Але тут Євгенко сильно захворів ...

Та якщо тато обіцяв риболовлю, то вона обов'язково буде!

Сольська, Є. Їжачок і кленовий листок / Єва Сольська ; худож. К. Зотова ; худож. - оформл. Р. О. Горєлова. − Харків : Вид-во «Ранок», 2020. – 36 с.

Ця історія про маленького їжачка Григорика. Він дуже любить солодке і маму з татом. А ще грати з друзями.

Якось їжачок забув привітати маму з днем народження. І чим же тепер її потішити?

Сольська, Є. Кошеня і сонечко / Єва Сольська ; худож. Н. Стешенко ; худож. - оформл. Р. О. Горєлова. – Харків : Вид-во «Ранок», 2020. − 36 с.

Зворушлива історія про допитливе кошеня, яке дуже хотіло дізнатися, чому сонечок так називають. Чи вдасться малюку знайти відповідь?