Урочисте відкриття персональної виставки майстрині-лялькарки Наталії Шевченко

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття персональної виставки майстрині-лялькарки Наталії Шевченко. Цей захід став можливим завдяки підтримці відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради.

А також, в рамках відкриття відбулася концертна програма, що надала святкового настрою події. Музика, поєднана з мистецтвом, створила неповторну атмосферу, яка зачарувала кожного присутнього.

На виставці ви зможете насолодитися неперевершеними роботами мисткині, яка роками присвячує себе створенню дивовижних ляльок. Її творчість – це справжнє диво, яке запрошує вас у світ фантазії та майстерності.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на виставку та насолодитися витворами Наталії Шевченко. Долучайтеся до цієї захоплюючої події та перенесіться у світ магії та творчості разом з нами!

Історію творять особистості!