Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Велика Димерка

«Моє село з димів прийшло, в димах родилось і росло,

Моє село з лісів пришло, та мужність в них свою знайшло,

Моє село з давен прийшло, з собою мужність принесло,

Моє село з димів прийшло, життя мені воно дало»

Микола Юхта

Сьогодні наша краєзнавча література присвячена смт. Велика Димерка Вишгородського району Київської області.

Давня і водночас молода Велика Димерка зростає своїми новобудовами між двома життєво важливими артеріями Південно-Західної залізниці та трасою Київ – Чернігів, стверджуючи через віки свою життєву силу, яку дали прийдешнім поколінням далекі пращури.

Книга «Велика Димерка» – це перше краєзнавче видання, присвячене висвітленню сторінок історії смт Велика Димерка. Видання містить гарну добірку фактів, подій, імен і дат, котрі стануть у нагоді усім, хто цікавиться історією та сучасним життям рідного краю.

Велика Димерка з часів заснування до сьогодення / ред. А. Б. Бочкарьов. – Київ : ГО «Об'єднання «Українська конфедерація журналістів», 2017. − 304 с. : іл., фот.