Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - чарівні історії на ніч

«Діти повинні жити у світі

краси, гри, казки, музики,

малюнка, фантазії, творчості»

Василь Сухомлинський

Сьогодні в нашій добірці літератури казки для найменших читайликів.

Чарівні казочки з найвідомішими героями, сучасними ілюстраціями, тексти зачарують вашу дитину та навіюють малюкам солодкі сни.

Велика книга чарівних історій на ніч : збірка казок / пер. з англ. О. Захарченко. − Київ : Видавнича група КМ- БУКС, 2021. – 176 с.

У видання ви знайдете вісім цікавих казочок, які ідеально підійдуть для читання малюкам на добраніч. Кожна з них − окрема чарівна історія зі своїми милими і добрими героями. Їх доповнюють чудово виконані ілюстрації, які ви можете розглянути зі своїми малятами, перш ніж вони поринуть у казкові сни.

Велика книга казок : збірка казок / пер. з англ. О. Захарченко ; худож. О. Бекман. − Київ : Видавнича група КМ- БУКС, 2021. – 176 с.

Вісім класичних казок, які має знати кожний!

Познайомте свого малюка з найвідомішими героями казок. Сучасні ілюстрації, короткі зрозумілі тексти зачарують вашу дитину і спонукатимуть її знову й знову розгортати цю книжку!

А щоб дитина глибше занурилася у тексти, вивчила характери персонажів, могла аналізувати їхні вчинки, наприкінці книжки розміщені поради щодо подальшого обговорення казок із малюком!

Милі казки на добраніч : збірка казок / пер. з англ. О. Захарченко. – Київ : Видавнича група КМ- БУКС, 2021. − 176 с.

Милі персонажі та чудові ілюстрації - саме те, що необхідно дитині перед сном. Кожна казка ідеально підходить для сімейного читання, а події в ній розгортаються саме так, щоб ваш малюк, перш ніж поринути в сон, встиг дізнатися, чим усе закінчилося. У цій збірці – вісім казок, тож серед її героїв обов'язково знайдеться новий улюбленець усієї вашої сім'ї.