«Аліска, фронтова лисичка»

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулась надзвичайно цікава зустріч з майором ЗСУ, учасницею Майдану, волонтером, журналістом – Оленою Вікторівною Мокренчук. Під час заходу була презентована її книга для дітей та юнацтва «Аліска, фронтова лисичка», яка стала невід’ємною частиною дитячої літератури та вже встигла вийти у другому перевиданні. Ця книга отримала відзнаку у вигляді престижної військової літературної премії ім. Богдана Хмельницького Міністерства оборони України у 2023 році.

Під час зустрічі говорили про важливість творчості, особливо у важкі часи та про роль пухнастиків на фронті. Зустріч була сповнена душевності та глибокого розуміння поточних подій, національної ідеї та пошуку сенсу у складних часах.

Бажаємо Олені Вікторівні подальших творчих успіхів та дякуємо за надихаючу зустріч та незабутні враження, за важливу роботу у захисті країни та вихованні патріотизму та гідності серед молодого покоління!

Не пропустіть наші майбутні події та зустрічі - разом ми робимо наш світ кращим!