Обласний конкурс теревень "Бібліотечний stand-up вперше Made in Ukraine"

Шановні користувачі нашої славетної бібліотеки, сьогодні на календарі 1 квітня. І хоча в Україні впроваджено карантин з причини пандемії, бібліотечне життя в нашій бібліотеці та у бібліотеках Київської області вирує в режимі онлайн. День гумору і сміху - 1 квітня, проводимо як і належить з жартами. Бо почуття гумору робить наше життя яскравішим, щасливішим, допомагає пережити важкі часи і подолати будь-які труднощі, сприяє легкості у спілкуванні. Реалізуючи ідеї та принципи, закладені у Стратегії популяризації української мови до 2030 року "Сильна мова - успішна держава" КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради проводить Обласний конкурс теревень "Бібліотечний stand-up вперше Made in Ukraine". Ти активний, артистичний та любиш жартувати? Тоді цей Конкурс саме для тебе!