Маленькі читачі завітали в оселю Книги

Відкриваємо світ з книгою та бібліотекою

З досвіду роботи бібліотек Бородянської РЦБС Київської області

16 квітня в бібліотеці-філії с. Бабинці Бородянської РЦБС Київської області відбулась екскурсія для читачів-учнів 1а класу (вчитель:Оксана Василівна  Бриль) місцевої школи. Маленькі читачі завітали в оселю Книги, яка не залишає  жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів, які поведуть їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод, відкриттів та мандрів. Завідуюча бібліотеки Зоя Сальнікова зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. А якщо діти хочуть дружити з книгою, дбайливо бережно ставитися до неї, берегти її, і тоді вона розповість багато цікавого. Маленькі відвідувачі познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою, слухали прислів’я, відгадували загадки, взяли участь у вікторині «Відгадай з якої казки герой!».

Далі Зоя Валентинівна повідомила дітям, що зовсім скоро, а саме 22 квітня  відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту природи, нагадати про те, що наша планета унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі, Повітря, тож і запропонувала дітям провести голосне читання віршів про явища природи. Наостанок юні читачі бібліотеки ще й намалювали нашу планету, якою вони її собі уявляють

Екскурсія для читачів-першокласників була цікавою та пізнавальною, після якої діти зрозуміли, що їхнє завдання - старанно вчитись, адже на них чекають книги в бібліотеці, які відкриють їм шлях до пізнання світу

Зоя Сальнікова

завідуюча бібліотеки-філії №1 с. Бабинці