Україна – це територія гідності і свободи

Матеріал поданий без змін

«Шляхи гідності та свободи»

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС)

У ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. Україна – це територія гідності і свободи, адже тема Майдану – одна з важливих тем в історії сучасної України. День Гідності і Свободи став символом боротьби і перемоги, символом єднання.

21 листопада в читальній залі Таращанської районної бібліотеки відбулася тематична година «Шляхи гідності і свободи», яка повернула відвідувачів заходу у трагічні листопад 2013 - лютий 2014 р. Під час заходу запрошені більше дізналися про реальні події, які відбулися на Майдані, мали змогу переглянути відео-презентацію «З давніх-давен», відеоматеріали «Хроніка двох революцій». Цій знаковій події була підготовлена книжково-ілюстрована виставка «Україна – країна гідності і свободи». Захід закінчився хвилиною мовчання і запалюванням лампадок та покладанням квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Л.Яцевська,

завідуюча відділом