«Знайомство з казками країн Європи. Німеччина»

(З досвіду роботи сільської бібліотеки-філії с. Музичі Києво-Святошинської РЦБС Київської області)

4 грудня о 16:00 у бібліотеці-філії с. Музичі відбувся захід з вихованцями старшої групи «Бджілка» ДНЗ «Перлина». Цього разу дітки познайомилися з казками та дитячими письменниками Німеччини. Слухали  колискову  «Guten  Abend,gut` Nacht», німецьку народну казку про силача Йохема, казку братів Грімм «Пані метелиця». Також залюбки переглянули дитячі  книжки німецьких письменників, які є у нашій бібліотеці,та розфарбовували розмальовки з героями казок Німеччини.

Щиро дякую постійним користувачам нашої бібліотеки Новохатній Аліні, учениці 11 класу, та Нестеренко Вікторії, учениці 6-А класу, за допомогу у проведен  ні заходу.