Книжкова виставка «Держава. Право. Закон.»

Всеукраїнський тиждень права

(З досвіду роботи Києво-Святошинської районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

Всеукраїнський тиждень права в 2019 році триває з 09.12.19  по 13.12.19 грудня.

Тиждень права в районній бібліотеці для дітей розпочався з презентації книжкової виставки «Держава. Право. Закон.» До цієї виставки підготовлений коментований огляд видань з правової тематики.

10 грудня відбулася зустріч із старшим лейтенантом ювенальної превенції Києво-Святошинського відділу поліції Марією Вадимівною Федосенко. На зустрічі були присутні 9-А, 9-Б і 8-Б класи ЗОШ №4. Марія Вадимівна акцентувала увагу дітей не тільки на їхні права, але й на громадянські, учнівські обов’язки. Розкривала такі важливі теми як: безпечний інтернет, булінг, кібербулінг, пояснювала, з якого віку настає кримінальна відповідальність. Діти задавали багато питань, на які отримали змістовні та корисні відповіді й поради.