Бібліотеки Баришівської ЦБС відзначили Міжнародний день сім’ї

Матеріал поданий без змін

Бібліотеки Баришівської ЦБС відзначили

Міжнародний день сім’ї

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

Як багато дарує нам родина: любов, ласку, визнання й турботу. Завдяки їй ми можемо залишатися такими, які є!

В поетичній онлайн-вітальні  «Шануй сім’ю – вона єдина», яка проведена з 14 по 16 травня 2020 року  взяли участь читачі бібліотек сіл Волошинівка, Перемога, Бзів, Селичівка, Коржі, Сезенків, Лук’янівка, Гостролуччя, Рудницьке, Борщів (#Деньсімївбібліотеці)

Музичні вітання прозвучали від Яни Бойко (с. Лук’янівка) та  Тетяни Шевчук (с. Гостролуччя),  свій роздум про сім’ю озвучила  Любов Григоренко (с. Бзів).

Працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих розповіла про антологію української поезії «Книга про матір» та  «Книга про батька».

Лавріненко Н. І.,

зав. методично-бібліографічним відділом