Обласне святкування Дня хрещення Русі

Матеріал поданий без змін

Обласне святкування Дня хрещення Русі

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

28 липня відзначають День пам’яті Святого рівноапостольного князя Володимира-Хрестителя Київської Русі та День Хрещення Київської Русі-України.

24 липня у селі Копачів Обухівського району на території парку «Київська Русь» відбулося обласне святкування Дня хрещення Русі. Вперше в історії всі громади Київщини, зокрема й Вишнева міська територіальна громада, зібралися в одному місці, щоб представити себе гостям.

Незабутній український колорит, дружня атмосфера панували у парку.

Сотні відвідувачів, ласували смачними наїдками, що їх приготували жителі громади, слухали співочі колективи та фотографувалися біля живих скульптур та акторів театру на ходулях комунального закладу «Палац культури та мистецтв» Вишневої міської ради; знайомилися з книгами представленими на книжковій виставці «Хрещення Київської Русі: погляд через віки», яку презентувала КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради. Яскраві історичні фоліанти привертали до себе увагу відвідувачів свята, знайомили їх з історією та культурою Київської Русі .

Висловлюємо вдячність усім, хто доклав зусиль, щоб це свято вдалося.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії

відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»

Вишневої міської ради

Бучанського району Київської обл.