Куточки-звірятка

Матеріал поданий без змін

Куточки-звірятка в техніці оригамі.

(З досвіду роботи Мигалківської бібліотеки-філіалу №2 Пісківської ОТГ Київської області)

Як подружити дитину з книгою? Оселити в ній кумедних звірят! Саме це й зробили наші юні читачі.

За допомогою паперу та техніки орігамі майструються неймовірні вироби, які бувають одночасно красивими та корисними.

Закладинка – хоч і невелика, але дуже корисна річ під час читання книг. З її допомогою зручніше читати книжки та знаходити у них потрібну сторінку. Вона допомагає дітям, особливо у початковій школі, орієнтуватися за рядками, й водночас сприяє вихованню культури поводження з книгами. І хоча, книжкових закладинок зараз у продажу безліч, але красивою, оригінальною закладинкою, зробленою своїми руками, дитина охочіше користуватиметься, берегтиме її, тому що в неї вкладена частинка її душі.

Щербатюк Людмила,

завідуюча Мигалківською бібліотекою-філією №2