«Твори добро, бо ти – людина» - з досвіду роботи Дівичківське ОТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

«Твори добро, бо ти – людина»

(З досвіду роботи Дівичківське ОТГ Київської області)

Про благодійність та добрі вчинки не прийнято повідомляти, але їх вияв не потрібно і замовчувати, бо кожен з нас виявляючи свою доброту та толерантність, закликає всіх бути небайдужими. Суботнього, літнього ранку відбувся благодійний ярмарок в селі Ковалин, який влаштував БК нашого мальовничого краю. Закликом такого заходу стали слова «Твори добро, бо ти – людина». Головними учасниками були діти та підтримка їхніх батьків, бабусів (Юлія Петрик, Яна Петрик, Надія Петрик, Вєра Яременко, Олена Якименко), наша невтомна помічниця Олена Гірняк. На ярмарку продавали різні смаколики, які доречі були приготовані власноруч. Коли ми готуємо власноруч, то ніби вкладаємо часточку себе, тому виходить так смачно. Також всі бажаючі могли придбати різні вироби, які зробили діти своїми руками (в цьому їм допомогла Оксана Петрівна Коптило та Капітоліна Шевченко). Кожен виріб був дуже цікавий, креативний та складний у виконанні. Під час благодійного ярмарку панувала атмосфера єдності та спільного прагнення допомогти нашим захисникам ЗСУ. Ми маємо виявляти доброту та толерантність завжди. Рівність та людяність наш ступінь цивілізованості, а наші добрі справи бумеранг, що завжди повертаються до нас. Всі кошти (3818 грн) отримані під час благодійного ярмарку, обов'язково будуть передані на підтримку нашим захисникам ЗСУ. Всім міцного здоров’я та мирного неба!!!

Задорожна Любов,

Дівичківське ОТГ