Мамо, моя рідна та єдина, ластівка добра і теплоти

Матеріал подано без змін

Мамо, моя рідна та єдина, ластівка добра і теплоти

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

12 травня 2023 року в читальній залі Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено літературно-музичну вітальню «Мамо моя рідна та єдина, ластівко добра і теплоти». Учасники заходу, читачі-учні 3-В класу Баришівського ліцею ім. Миколи Зерова разом з класоводом Оленою Василенко привітали свої матусь з Міжнародним днем матері.Модератор заходу - провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Юлія Гранько.

Діти відповідально підготувалися до свята: розповідали вірші, співали пісні, порівнювали мам із красивими квітами, а також брали участь у конкурсах разом зі своїми матусями. Учасники із зав`язаними очима вгадували руки мами, а мами впізнавали себе на малюнках дітей, які вони намалювали заздалегідь.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС