Безпечний рух –твій вірний друг

Матеріал подано без змін

Безпечний рух –твій вірний друг

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей! Відпочинок влітку завжди йде на користь! Але завжди потрібно пам’ятати про безпеку, де б ви не знаходилися.

31 травня  2023 року до Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  завітали читачі-учні 2-В класу Баришівського ліцею ім.М.Зерова разом з класоводом Ларисою Карпенко.

Працівники бібліотеки провели для дітей інформаційну годину «Безпечний рух-твій вірний друг». Розпочали захід з перегляду відеоролика «Правила дорожнього руху»,а  потім було знайомство з дорожніми знаками.

Цікавими були вікторини, в яких діти були дуже активними. А ще кожен спробував свої вміння у грі «Крокодил», де потрібно мімікою та жестами показати загадане слово! Тут всі були дуже винахідливими!

Ні і як же на канікулах без книги! Всі бажаючі вибрали собі книжечки за вподобанням!

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей