Селфі з татом захисником

Матеріал подано без змін

Тато… Це слово щодня

звучить мільйони разів,

і щоразу в ньому чується захист,

сила і безмежна любов

Селфі з татом захисником

( З досвіду роботи філії №15 Ставівська сільська бібліотека Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради)

З нагоди Дня батька бібліотека організувала онлайн флешмоб Селфі_з_татом_захисником, до якого долучилися військовослужбовці Збройних Сил України разом зі своїми родинами, жителі села, які  перебували  у відпустках: Яценко Руслан з синами Іллею, Ярославом; Денисов Сергій з синами Олександром та Дмитром; Поштар Андрій з синами Ярославом та Радіоном; Рехсієв Умід з синами Назарбеком та Рустамбеком; Назаренко Андрій з доньками Катериною, Наталією та дружиною Надією; Нечипоренко Олег з сином Нікітою; Вітрогом Дмитро з донькою Анастасією; Корж Олександр з донькою Іванною.

Також вже два покоління сім`ї Лисенків стали на захист країни - батько Михайло та син Богдан.

Біля 70 осіб з села сьогодні  служать у Збройних Силах України,  захищаючи суверенітет на незалежність України.

Гідний  приклад  патріотизму та мужності  для своїх жителів, родин, синів!

На жаль 2 жителя  села загинули: Кучеренко Михайло, учасник АТО/ООС та Кузнецов Богдан, учасник російсько – української війни 2022 – 2023 років.

Вітаємо усіх татусів – воїнів з Днем батька!

Дякуємо за можливість жити!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Бібліотекар I категорії

Ольга Васильчук