Споконвічна. Незалежна. Вічна

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

Споконвічна   - рідна земля.

Незалежна - держава моя.

Вічна і завжди єдина

Ненька моя - Україна.

Микола  Бук

24 серпня Україна відзначає 32-й рік Незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці. Напередодні Дня Незалежності України в бібліотеці села Новосілки відбулося засідання мовного клубу "Мова єднання", де слухачі  продовжили вивчати українську мову -  працювали із словом УКРАЇНА. Розглянули його  як одиницю мови. Визначили кількість букв, звуків та складів, називали морфологічні ознаки, добирали слова-означення, складали із словом різні речення за метою висловлювання. А ще вчилися будувати розповідь про УКРАЇНУ для іноземних гостей. Варто відзначити, що всі учасники активно відповідали на питання та продемонстрували високий рівень знань про  Батьківщину. Цікаво і весело  пройшла і творча майстерка разом з Оленою Рудоман, під час якої дітки виготовляли патріотичні віночки.

І за все це - велика шана і низький уклін нашим захисникам!

Слава Україні!

Героям Слава!