Моя Батьківщина –єдина родина

Матеріал подано без змін

Моя Батьківщина –єдина родина

( З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області)

23 серпня – День Державного Прапора України. Це важливе свято для всіх українців. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу .Для користувачів бібліотеки було проведено арт-заняття «Два кольори у прапорі злилися» , де діти дізнались багато цікавих фактів про один із державних символів, погралися в гру "Де живуть кольори прапора", переглянули відеоролик, навчилися відтворювати в аплікації прапор України. Діти залюбки цікавляться історією нашої держави , а ми їм допомагаємо дізнатися якомога більше!

24 cерпня  в Вишнівській міській бібліотеці для дітей до Дня Незалежності ,малеча здійснила історичну подорож "Моя Батьківщина - єдина родина". Дітки мандрували історичними місцями України, познайомилися чим відома наша країна, обговорили чим кожна українська дитина пишається, переглянули презентацію "Моя країна -Україна", приймали участь у вікторині та проявили творчий потенціал у створенні малюнка " З Днем Незалежності, Україно".